ΑΝΑΘΕΣΗ ΕΚΔΡΟΜΗΣ

Την Τρίτη, 20/12/22, συνήλθε στο γραφείο της Διευθύντριας του 2ου Γυμνασίου Θέρμης η επιτροπή που συγκροτήθηκε για το άνοιγμα των κλειστών προσφορών πρακτορείων, για την εκδρομή των μαθητών στην Κέρκυρα, στο πλαίσιο πολιτιστικών προγραμμάτων που εκπονούνται την τρέχουσα χρονιά. Η επιτροπή αποτελούνταν από τη Διευθύντρια, την υποδιευθύντρια Α΄, καθηγήτρια – συνοδό και συνδιοργανώτρια της εκδρομής, τον πρόεδρο του Συλλόγου γονέων και κηδεμόνων και δύο μέλη της τριμελούς επιτροπής του 15μελούς μαθητικού συμβουλίου του σχολείου.

Οι προσφορές που κατατέθηκαν ήταν τρεις (3).

1. Apollo TRAVEL SERVICES
  2. HERODOTUS Tours
  3. Travel Genious

Η επιτροπή συνεκτιμώντας τους οικονομικούς παράγοντες και τον βαθμό ποιότητας των αναφερόμενων παρεχόμενων υπηρεσιών, αποφάσισε ομόφωνα την ανάθεση της εκδρομής στο πρακτορείο Travel Genious.

Οι αναλυτικές προσφορές των πρακτορείων θα βρίσκονται στο γραφείο της Διεύθυνσης του 2ου Γυμνασίου Θέρμης για κάθε ενδιαφερόμενο.